Soccer Link / Fair Play
Αγώνες Σαββατοκύριακου 11-12 Δεκεμβρίου
 Όμιλος Κ-18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Α.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΜΑΔΑ 2
ΠΑΟ ΡΟΥΦ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ε ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΜΑΔΑ 1
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ Π.Ο ΚΩΦΩΝ
 1ος Όμιλος Κ-16 Δ.Π
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΟ ΡΟΥΦ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ 1 ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ
 2ος Όμιλος Κ-16 Δ.Π
Α.Ε ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2 ΟΣΦΠ ΣΧ. ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΑΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
 3ος Όμιλος Κ-16 Δ.Π
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2
ΟΜΑΔΑ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 3
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ 2 ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
G.G. GOAL ΟΜΑΔΑ 2
1ος Όμιλος Κ-14 Δ.Π
SOCCER LAND 1 ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΑΣΟΝΑΣ 1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
   
2ος Όμιλος Κ-14 Δ.Π
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
G.G. GOAL ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2
ΙΑΣΟΝΑΣ 2 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ SOCCER LAND 2
 3ος Όμιλος Κ-14 Δ.Π
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2 ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ 3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ/Α.Ε ΙΛΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
4ος Όμιλος Κ-14 9Χ9 Δ.Π
Α.Ε ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 3
ΙΑΣΟΝΑΣ 4 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ F.C ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 3
    1ος Όμιλος Κ-12 Δ.Π
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 ΙΑΣΟΝΑΣ 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 1 Α.Ο ΠΑΡΝΗΘΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1 ΟΜΑΔΑ 1
SOCCERLAND ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
    2ος Όμιλος Κ-12 Δ.Π
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2 ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
M.F PARADISE ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΙΑΣΟΝΑΣ 2 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ/Α.Ε ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
    3ος Όμιλος Κ- 12 Δ.Π
ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΟΣΦΠ ΣΧ.ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 Α.Ε ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ 3 Α.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 1 Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1
    4ος Όμιλος Κ-12 Δ.Π
Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 2 ΑΕΚ ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 4 ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 4 ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 2 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ 4
ΙΑΣΟΝΑΣ 5 ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2
1ος Όμιλος Κ-10   Δ.Π
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ/Α.Ε ΙΛΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ SOCCER LAND 1
2ος Όμιλος Κ-10   Δ.Π
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1 ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ 1
SOCCERLAND 2 ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 1 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ 2 ΟΣΦΠ ΣΧ.ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1 ΑΕΚ ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος Όμιλος Κ-10   Δ.Π
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 G.G GOAL
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ 2 ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 2 ΙΑΣΟΝΑΣ 3
4ος Όμιλος Κ-10   Δ.Π
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3
Α.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕΚ ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΠΑΟ ΑΧΑΡΝΑΙ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΙΑΣΟΝΑΣ 3 YOUNG STARS
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
      1ος Όμιλος Κ-8 Δ.Π
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 SOCCER LAND
ΕΛΠΙΔΑ  ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 ΟΣΦΠ ΣΧ.ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1
ΟΜΑΔΑ 1 ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 2 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
      2Α Όμιλος Κ-8 Δ.Π
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 ΟΣΦΠ ΣΧ.ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ YOUNG STARS
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
      2Β Όμιλος Κ-8 Δ.Π
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ/Α.Ε ΙΛΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2 ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ 2 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
      Όμιλος Κ-6  Δ.Π
ΙΑΣΟΝΑΣ 1 ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 
AO ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ 2 ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
G.G GOAL ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ/ΟΣΦΠ ΣΧ.ΙΛΙΟΥ 1 ΟΜΑΔΑ 1
ΙΑΣΟΝΑΣ 2 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ